Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Відбулися триденні навчально-польові заняття

Відповідно до спільного наказу відділу освіти Ніжинської РДА, Ніжинського об’єднаного міського військового військкомату, відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради від 17.04.2018 № 128/62/79 «Про проведення триденних навчально-польових занять (занять у лікувально-оздоровчому закладі) з предмету «Захист Вітчизни» в 2017-2018 навчальному році» 19, 20 та 23 квітня 2018 року в навчальних закладах району проведено триденні навчально-польові заняття та заняття у лікувально-оздоровчих закладах. З метою якісної організації та проведення занять було сформовано взводи та відділення:

1-й відділення – Великокошелівська ЗОШ І-ІІІ ст., Крутівська ЗОШ І-ІІІ ст., Черняхівський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. (командир – Лісовий В.М.);

2-е відділення – Талалаївська ЗОШ І-ІІІ ст., Безуглівський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. (командир – лейтенант Рубан Б.А.);

1-й взвод – Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ст., Сальненський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст., Данинський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст., Перемозький НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. (командир – капітан Яременко Г.П.).

19 та 20 квітня учні 11 класів працювали на базі визначених опорних закладах освіти та отримали практичні навички з тактичної, вогневої, стройової, фізичної підготовки, здали відповідні контрольні нормативи. Дівчата здобували навики надання першої медичної допомоги на базі навчальних закладів, фельдшерських пунктів та Ніжинського районного центру первинної медико-санітарної підготовки у смт. Лосинівка.

23 квітня розпочалося з навчальних тренувань з практичної стрільби з автомата Калашникова на базі військової частини А1815 смт. Гончарівське Чернігівського району. Для виконання вправи стрільби на полігон з навчальних закладів району прибуло 53 учні (19 з них – дівчата).

Кожен з учасників мав змогу зробити одинадцять влучних пострілів у мішень з відстані 100 метрів. Стрільба з автомата, без перебільшення, стала однією з найяскравіших подій дня, після якої юнаки та дівчата ще довго ділилися враженнями один з одним.

Учителі предмету «Захист Вітчизни» зробили все можливе для того, щоб зробити триденні заняття цікавими, корисними та результативними, адже головне завдання – це якісна підготовка учнів до військової служби у Збройних Силах України та виховання справжніх патріотів країни.« повернутися до списку новин