Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Від Минулого до Сьогодення

У Національному музеї історії України у Другій світовій війні (м. Київ)  відкрився один із найбільших проєктів у країні про бойові дії на Донбасі під назвою «Український Схід». Нова унікальна виставка це справжні артефакти та експонати, зібрані музейниками, військовослужбовцями, родинами загиблих воїнів та журналістами. До експозиції ввійшли експонати, зібрані за роки російсько-української війни: документи, фотографії, особисті речі, книги, зброя, прапори підрозділів, дорожні вказівники й навіть автомобілі, на яких виконували бойові завдання героїчні українські захисники.

Учні Перемозького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів мали можливість відвідати виставку «Український схід» під час осінніх канікул і доторкнутися до нашої героїчної історії.

Відвідали й експозицію виставки бойової техніки та озброєння на відкритому майданчику Меморіального комплексу Другої світової війни, яка налічує 65 зразків бойової техніки та озброєння ХХ ст. На виставці експонуються: бронетанкова техніка, гармати та реактивні установки, зброя Військово-Морського флоту, бронетранспортери та авіаційна техніка. Школярі не тільки дізналися про історичну драму України в Другій світовій війні, а й побачили зброю тих часів.« повернутися до списку новин