Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Протидія торгівлі дітьми та молоддю в Україні

Щорічно 02 грудня  відзначають Міжнародний день боротьби за скасування рабства! Цей день повязаний з датою прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Конвенції про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами від 02 грудня 1949 року.

Нагадуємо, що сучасними формами рабства вважають: торгівлю людьми, сексуальну експлуатацію, найгірші форми дитячої праці, примусові шлюби, насильницьке вербування дітей для подальшого використання у збройних конфліктах.

У 2018 році Україна посіла 49 місце в світі за рівнем сучасного рабства згідно з Глобальним індексом рабства, який розробила Міжнародна організація праці та Міжнародна організація з міграції. Тоді, згідно з даними, 286 тис. осіб у нашій країні проживали в рабських умовах.

Мільйони людей все ще тяжко працюють за ніщо у жахливих умовах і багатьох з них придбали чи продали проти їхньої волі. Попри найщиріші зусилля скасувати рабство і підписані міжнародні угоди щодо незаконності цього ганебного явища, справжня свобода для всіх залишається примарною метою.

2 грудня з 10.00 год. відбулася фінальна міжнародна конференція «Протидія торгівлі дітьми та молоддю в Україні: досягнення та виклики» за участю Міжнародної організація з міграції, Представництва ООН в Україні та Координатора проектів ОБСЄ в Україні, до якої долучилися працівники психологічної служби району.« повернутися до списку новин