Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Я вмію себе захистити

25 жовтня 2019 року на базі відділу освіти для працівників психологічної служби, заступників з виховної роботи, класних керівників закладів освіти району, Вертіївської та Лосинівської ОТГ методистом Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області Людмилою Третинніковою проведено навчання за програмою «Я вмію себе захистити». 15 учасників отримали свідоцтва Чернігівського ОІППО імені К.Д. Ушинського про успішно пройдене навчання.

Зустріч стала заключним етапом опрацювання системної просвітницької роботи з формування навичок безпечної поведінки особистості. Учасникам представлені сценарії інтерактивних занять для дітей віком 14-18 років «Я вмію себе захистити». Запропоновані авторами сценарії є практичним інструментом не тільки для освітян, а й для батьків, опікунів та інших відповідальних та небайдужих дорослих, які допоможуть дитині здобути знання, вміння та навички, необхідні для подальшого безпечного самостійного життя.

Дорослим дуже важливо мотивувати дитину просити про допомогу, якщо хтось або щось змушує її відчувати себезбентеженою. Ми повинні бути впевнені, що дитина завжди перебуває в контрольованій та безпечній ситуації.« повернутися до списку новин