Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Нарада директорів закладів освіти

30 січня 2020 року на базі відділу освіти відбулася нарада керівників закладів освіти району. Було обговорено ряд питань, а саме:

  • про особливості реєстрації здобувачів освіти 11-х класів на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році;
  • про впровадження принципів Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) у закладах освіти району;
  • про особливості фінансування галузі «Освіта» та виконання районних програм у 2020 році;
  • про підсумки закінчення І семестру 2019-2020 навчального року та організацію роботи закладів освіти району в ІІ семестрі.

Головний спеціаліст відділу освіти Івашко Л.М. вкотре нагадала керівникам про особливості реєстрації здобувачів освіти 11-х класів на основну сесію ЗНО у 2020 році.

Начальник відділу освіти Лозова Л.В. разом із головним бухгалтером Обідейком О.В. зупинилися на перспективах фінансування галузі «Освіта» у 2020 році, наголосили на змінах у районних програмах та на їх виконанні.

Важлива увага була приділена питанню «Впровадження принципів Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) у закладах освіти району» з метою розробки та впровадження у закладах освіти процедур для підтримання гігієни у всьому харчовому ланцюгу, які необхідні для виробництва та постачання безпечних харчових продуктів для споживання здобувачами освіти. Участь в обговоренні взяли начальник Ніжинського міськрайонного Управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Рафальський В.С. та головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Ніжинського міськрайонного Управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Мушегян А.Х., методист районного методичного кабінету Войцехович І.П. Були розглянуті чинні нормативні документи, проаналізовані Програми-передумови, які необхідно розробити для впровадження принців НАССР на харчоблоках закладів освіти та наведені приклади зразків чек-листів для оформлення необхідної документації.« повернутися до списку новин