Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Виховання здорової нації у пріоритетах сучасної освіти

7 жовтня в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «Виховання здорової нації у пріоритетах сучасної освіти».

Педагоги та активна учнівська молодь закладів освіти району ознайомилася з презентацією програм «Міжнародний шкільний проект» (Jerry Guiber, представник МГО «Міжнародний шкільний проект») та «Молодь на роздоріжжі» (Сергій Бутенко, Голова правління ВГО «Молодь на роздоріжжі»).

«Молодь на Роздоріжжі» це ефективна навчальна програма, яка задовольняє нагальні потреби суспільства у сферах просвіти, здоров’я та духовності, і бореться з такими кризовими явищами суспільства як ВІЛ/СНІД, наркоманія, насильство і т.п.

Метою програми «Міжнародний шкільний проект» є сприяння духовному розвитку учнівської молоді, формуванню здорового стилю життя, розвиток важливих життєвих навичок.

А уже зовсім скоро в Ніжині розпочнеться тренінговий курс з підготовки сертифікованих фахівців за вищезазначеними програмами!« повернутися до списку новин