Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Робота з дітьми з особливими освітніми потребами

20 грудня 2017 року на базі Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено семінар-практикум з проблеми «Диференційований підхід до організації освітнього процесу та індивідуальні освітні потреби учнів з порушеннями функцій опорно-рухового апарату».

Участь у заході взяли працівники психологічної служби, районної ПМПК, вчителі, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами, батьки, представники громадськості.

Тетяна Черненко, завідувач ПМПК висвітлила питання освіти дітей з особливими освітніми потребами в реаліях Нової української школи, необхідність диференційованого та індивідуального підходів до дитини з порушеннями функцій опорно-рухового апарату.

Директор Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Валентина Гапоненко та учитель фізичної культури Віталій Могильний поділилися досвідом роботи з розвитку творчих здібностей учнів в умовах закладу освіти сільської місцевості.

Аліна Дяченко учитель Перемозького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст., мама дитини з ПОРА розкрила роль батьків у реабілітації дитини з особливими освітніми потребами.

Психологічний супровід освітнього процесу в закладах, в яких навчаються діти з особливими освітніми потребами, навчальна та соціально-психологічна адаптація дітей з порушеннями функцій опорно-рухового апарату, виховання в учнівському середовищі толерантного ставлення до дітей з особливими освітніми потребами, психолого-педагогічні основи роботи з сім’єю дитини з особливими освітніми потребами, впровадження елементів авторської розвивальної програми «Подолання тривожності у дітей з особливими освітніми потребами» представили працівники психологічної служби (Процько І.С., методист РМК, Шевчун Н.Г., практичний психолог Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Лаврінець Ж.В., соціальний педагог Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів).« повернутися до списку новин