Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Протидія корупції в закладах освіти

Учні Перемозького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст.,  на базі якого діє гурток «Особиста гідність» (керівник гуртка Оксана Костюченко), стали учасниками цікавого і практичного дослідницького проекту, започаткованого ГО «ЕдКемп Україна» у партнерстві з проектом USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія», що включає  в себе апробацію набору інструментів для роботи з молоддю в темі протидії та попередження корупції. Протягом вересня-жовтня 2020 року учням та педагогам для апробації біли представлені такі інструменти як:

 1.    ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА АНТИКОРУПЦІЙНА ГРА У ФОРМАТІ «ЩО? ДЕ? КОЛИ?», під час якої у цікавій ігровій формі була актуалізована проблема корупції в Україні, зроблено акцент на негативних наслідках корупції.

 2.    АНТИКОРУПЦІЙНА МАФІЯ  (МІСТО ПРОТИ КОРУПЦІЇ) -  модель боротьби добре організованої нечисленної групи корупціонерів проти неорганізованої більшості суспільства за контроль над спільним ресурсом – бюджетом міста.

 3.    АНТИКОРУПЦІЙНИЙ УРОК, який навчає учасників звертати увагу на те, наскільки доброчесним є їхній вибір у різних життєвих ситуаціях, та підкреслює, що від їхнього доброчесного вибору виграють усі.

 « повернутися до списку новин