Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Ліза та її друзі подорожують світом

Використання передових практик сприяє безпечному середовищу освітнього процесу та забезпечує формування у дітей безпечної поведінки у закладі освіти, поза школою та під час подорожей.

Завдяки підтримці Міжнародної організації з міграції, Координатора проектів ОБСЕ та Чернігівського громадського комітету захисту прав людини педагоги та здобувачі освіти опановують нові тенденції у сфері протидії торгівлі дітьми та проводять превентивні інтерактивні заходи з дітьми і підлітками.

Зокрема, для проведення просвітницько-профілактичної роботи серед дітей в ігровій формі використовуются настільну гра «Ліза та її друзі подорожують світом» – це інструмент, що допоможе розвинути у гравців ряд дуже важливих компетенцій.

Гра розроблена співробітницями Програми IOM Ukraine з протидії торгівлі людьми та має на меті інформування у ігровому форматі дітей та підлітків про проблему торгівлі людьми і правила безпечних подорожей, а також вироблення у гравців навичок безпечної поведінки в ситуаціях, які потенційно можуть призвести до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми. Профілактична гра також торкається питання толерантності, командної роботи та розвитку лідерських навичок в учасників та учасниць команди.

З Лізою – героїнею гри «Ліза та її друзі подорожують світом» 8 жовтня 2019 року здійснювали навколосвітню подорож, вчилися вірно «збирати валізу» й уникати ризиків методист РМК Інна Процько, практичний психолог Людмила Немченко та учні 6 класу Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.« повернутися до списку новин