Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Районна військово-патріотична гра «Я патріот». Виховання в дусі патріотизму

11 жовтня 2018 року на базі спеціального авіаційного загону ОРС ЦЗ ДСНС України в м. Ніжин проведено районну військово-патріотичну гру «Я патріот» до Дня захисника України. Метою гри є залучення школярів до занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя, визначення підготовленості допризовної молоді до служби у ЗСУ та виховання її в дусі патріотизму і любові до Батьківщини.

Участь у грі взяли 8 команд з закладів загальної середньої освіти району та об’єднаних територіальних громад: Безуглівсьгого, Перемозького навчально-виховних комплексів, Великокошелівської, Вертіївської, Галицької, Крутівської, Талалаївської та Лосинівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

Програма військово-патріотичної гри «Я патріот» передбачала стройову підготовку, підтягування на перекладині, біг на дистанцію 60 метрів, метання гранати на дальність та санітарно-медичну підготовку.

На змаганнях учасники показали свою готовність захищати Батьківщину, фізичну витривалість, згуртованість і дух патріотизму, мали можливість побувати в музеї історії створення військової частини, оглянули виставку спорядження рятувальників-водолазів, куштувати справжньої польової каші.

Учні та команди, котрі показали найкращі результати в кожному виді змагань, отримали індивідуальні дипломи:

  • Великокошелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – найкращий результат з теорії та практики медико-санітарної підготовки (11 з 12);
  • Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – найкращий результат зі стройової підготовки (24 з 60);
  • Дубина Владислав, учень Перемозького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. – найкращий результат з підтягування у висі (21 раз);
  • Максюта Руслан, учень Безуглівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. – найкращий результат з бігу на 60 метрів – 8,15 секунд;
  • Барбаш Роман, учень Великокошелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – найкращий результат з метання гранати на дальність (42,5 метри).

Загальнокомандні місця розподілились наступним чином:

І місце – команда Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце – команда Перемозького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст.

ІІІ місце – команда Вертіївської ЗОШ І-ІІІ ст.

Усі переможці були нагороджені дипломами та кубками, решта команд-учасниць – дипломами за активну участь у заході.« повернутися до списку новин