Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

ХХХІ районний туристсько-краєзнавчий зліт

11-14 червня 2019 року на території урочища Піскуново проведено ХХХІ районний туристсько-краєзнавчий зліт учнівської молоді. Це певного виду змагання з використанням спортивних елементів, а також логічних ігор, виконання різних завдань на туристичну підготовку, на спритнісь та кмітливість. Участь у випробуваннях взяли 6 команд із 4 закладів освіти: Перемозького, Черняхівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст., Лосинівської та Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Всього на змагання прибуло 45 учнів та 7 керівників. Такі змагання виховують національну свідомість та громадську позицію, а також пропагують здоровий спосіб життя серед учнівської молоді, підвищують туристичну майстерність учасників зльоту та зміцнюють дружні стосунки у колективі.

Програма зльоту була надзвичайно насиченою.

Команди-учасниці подолали дистанції «Спортивне орієнтування», «Смуга перешкод» та «Крос-похід». Величезний інтерес у турзльотівців викликало виконання завдань конкурсів «Останній герой», «Ажіотаж», «Закритий конкурс». Емоції вирували не менше, ніж на великих масштабних змаганнях. Кожен намагався підбадьорити своїх, а вирази обличь самих учасників у момент напруженої боротьби відображали всі відомі емоційні стани й їхні відтінки разом узяті.

Cлід зазначити, що успішне проведення заходу стало можливим завдяки злагодженій роботі головної суддівської колегії, до складу якої увійшли керівники команд.

За результатами виступу команд на всіх дистанціях було визначено переможців у загальному заліку:

І місце – команда Черняхівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. (керівник команди Скороход Л.В.).

ІІ місце – команда Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник команди Яременко Г.П.)

ІІІ місце – команда Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник команди Плющ С.П.).

Переможців у загальнокомандних та окремих видах змагань було нагороджено дипломами та цінними подарунками відділу освіти Ніжинської РДА.

Зліт закінчився, але багато позитивних вражень, переповнювали серце кожного присутнього: і учня, і вчителя. Захід подарував усім гарний настрій і позитивну енергію.« повернутися до списку новин