Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Україна – країна нескорених!

….Майдан жив своїм життям. Хтось вартував, хтось рубав дрова, жінки готували в величезних казанах смачну їжу, а симпатичні дівчата розносили чай. Щогодини, як було заведено на майдані, співали гімн і молилися. Ніхто не знав, що принесе завтрашній день. Завтра могло і не настати. Всі спішили жити сьогодні!!!

 

Уже п’ятий рік люди всієї країни вшановують патріотизм і мужність громадян, які у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.

До Дня Гідності та Свободи у закладах освіти району проведено години спілкування «Герої не вмирають», «Демократичні цінності прав і свобод людини», виховні години «Лист в минуле», «Україна: тернистий шлях до волі»; оновлено фотовиставки щодо вшанування пам'яті героїв Революції; цикл Уроків мужності «Заочна екскурсія по Майдану Незалежності», «Зустріч з воїнами АТО», «Ти – патріот своєї держави», благодійні акції по збору коштів, ліків, теплих речей, продуктів харчування; покладання квітів до пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні (м. Ніжин), до могили загиблого учасника Революції Гідності Віктора Орленка (с. Талалаївка); перегляд та обговорення документального фільму «Зима у вогні»; шкільні лінійки-реквієм «День  Гідності  та Свободи»; лекції «Громадянський протест в Україні 2013-2014 рр.»; конкурс малюнків «Слава Україні» та випуск шкільних газет «У пам’яті нашій Вони залишилися назавжди», «І оживе добра слава – слава України»; круглий стіл «Борці за вільну Україну»; місячник з національно-патріотичного виховання за участі представників ГО «Дозір – Крук»; інтерактивні заняття за програмою «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»; засідання районної ради старшокласників та проведення настільної гри «Країна Гідності».« повернутися до списку новин