Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Іноземна мова: від навчального предмета до життєвого уміння

11 березня 2020 року на базі Кропивнянського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ступенів проведено засідання методичного об’єднання вчителів іноземних мов з проблеми «Іноземна мова: від навчального предмета до життєвого уміння».

Члени методичного об’єднання обговорили особливості формування соціокультурної компетенції здобувачів освіти на уроках англійської мови та в позаурочний час, підготовку та проведення літніх мовних шкіл на базі таборів відпочинку з денним перебуванням, проведення атестації учителів іноземної мови у 2019-2020 навчальному році, підсумки ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, виконання районного плану заходів, спрямованих на активізацію вивчення громадянами англійської мови, на період до 2020 року.

Олександр Котченко, вчитель англійської мови Вертіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Марина Андрієць, вчитель англійської мови Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів представили майстер-класи з проблеми «Особливості впровадження інноваційних технологій в професійну підготовку вчителя».

Наталія Гусєва, вчитель англійської мови Кропивнянського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ступенів представила фрагмент уроку з елементами STEM-технологій в 1 класі з теми «Аnimals».

Члени учнівського самоврядування презентували проект «Оne planet. One future».« повернутися до списку новин