Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Всеукраїнський Тиждень права

З 9 по 13 грудня 2019 року у закладах освіти району проведено Всеукраїнський  тиждень права, мета якого –  підвищення ролі правової освіти серед школярів, виховання поваги до закону і прав людини.

Протягом кількох днів учителями історії та правознавства, класними керівниками були проведені цікаві і змістовні заходи: бесіди,  тематичні уроки, правові години, круглі столи, виховні години, конкурси малюнків на правову тематику. Цікавими для здобувачів освіти стали зустрічі з керівниками органів місцевої влади, під час яких учні ознайомлювалися з особливостями функціонування органів виконавчої влади.

11-12 грудня учні закладів загальної середньої освіти відвідали виставку «Кожен має свої права».

13 грудня на базі відділу освіти інспектором з ювенальної превенції Шкабердою Романом Олександровичем та дільничим офіцером поліції Кириловою Інною Сергіївною проведено Всеукраїнський інтелектуально-розважальний конкурс «Правничі ігри-2019», в якому брали участь команди із Безуглівського, Черняхівського НВК«ЗНЗ-ДНЗ»І-ІІІ ст. та Кропивнянського НВК «І-ІІ ст. Питання конкурсу вкючали блоки: Права, свободи та обов’язки людини і громадянина, загальна декларація прав людини, Конвенція про права дитини, історія права, загальні компетенції. Цікавим для учнів був блок «Вгадай мелодію» та фотоетап «Назви картинку». Підведені підсумки Конкурсу: І місце посіла команда Кропивнянського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ст., ІІ місце – команда Безуглівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст., ІІІ місце – команда Черняхівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. Команди нагороджені дипломами відділу ювенальної превенції УПД ГУНМ в Чернігівській області та солодким подарунками.« повернутися до списку новин