Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Участь у тренінгу з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці»

Буває, часом сліпну від краси.

Спинюсь, не тямлю, що воно за диво,

Оці степи, це небо, ці ліси

Усе так гарно, чисто, незрадливо,

Усе, як є дорога, явори.

Усе моє все зветься – Україна!

                                                                                                                          Ліна Костенко

Педагоги району продовжують підтримувати патріотичний рух. 18-20 квітня 2018 року Осташко Любов Вікторівна, заступник директора з виховної роботи Безуглівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів брала участь у тренінгу з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці» на базі Національного еколого-натуралістичного центру (м. Київ).

Тренінг розроблено колективом науковців: І.Д. Бехом, доктором психологічних наук, професором, дійсним членом НАПН України; Ж.В. Петрочко, доктором педагогічних наук, професором; В.І. Кириченко, кандидатом педагогічних наук, старшим науковим співробітником і рекомендовано вченою радою Інституту проблем виховання НАПН України для використання в роботі закладів освіти.

Тренери акцентували увагу педагогічних працівників на проблемі патріотизму в сучасному осмисленні, його базових складниках та методах національно-патріотичного виховання учнів.

Учасники тренінгу ознайомились з «Стратегією національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», «Проблемами патріотизму в сучасному осмисленні», сутністю поняття «патріотизм», та «складники патріотизму», сучасними методами та формами патріотичного виховання.

Захід сприяв поглибленню знань педагогів про сутність патріотизму, його суспільну та особистісну цінність, якості людини-патріота; опануванню новітніми формами та методами організації продуктивної педагогічної взаємодії з учнями на теренах національно-патріотичного виховання.« повернутися до списку новин