Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Кіноархів Національного центру Олександра Довженка – в освітній процес

Міністерство освіти і науки України пропонує використовувати засоби кіномистецтва в закладах освіти з метою розширення пізнавальних і виховних можливостей освітнього процесу.

Кінофільми показують на різних етапах уроку: вони можуть передувати вивченню нового матеріалу, супроводжувати пояснення вчителя чи використовуватись для закріплення вивченого.

Одним із найбільш зручних і простих інструментів виховання моральних цінностей та формування життєвих компетентностей є спільний перегляд педагогами та школярами науково-популярних, документальних, художніх чи мультиплікаційних фільмів з глибоким змістом.

З цією метою Міністерство пропонує поширити інформацію серед закладів освіти щодо використання кіноархіву України – Національного центру Олександра Довженка в освітньому процесі.

На зберіганні в Центрі Довженка знаходиться більше 42000 одиниць кіно матеріалів (понад 5000 найменувань кінотворів) – художніх, анімаційних, документальних та науково-популярних фільмів здебільшого українського виробництва. Переглянути кіноархів та завантажити файл можна за посиланням на Фільмофонд Центру Довженка у форматі PDF:

http://www.dovzhenkocentre.org/storage/base/flmofond_centru.pdf

Для отримання копій фільмів та наукових консультацій необхідно заповнити форми за посиланням: https://goo.gl/forms/WTIXU9CqQmHRnMp72« повернутися до списку новин