Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Шляхи забезпечення освітнього процесу в позашкіллі на основі особистісно-зорієнтованого навчання та творчої реалізації дітей та молоді

Згідно з планом роботи районного методичного кабінету на 2019-2020 навчальний рік та з метою підвищення ефективності організації гурткової роботи з обдарованою учнівською молоддю 18 вересня 2019 року проведено семінар керівників гуртків на базі відділу освіти.

Про особливості організації освітнього процесу в закладі позашкільної освіти в 2019-2020 року, організацію роботи Центру ДЮТ з розвитку творчих здібностей дітей, напрями діяльності гуртків, загальні вимоги до програм та календарного планування роботи гуртків у позашкільному закладі говорили методист РМК Інна Процько, директор КПНЗ «Центр ДЮТ» Микола Борщ, методист КПНЗ «Центр ДЮТ» Ірина Борщ.

Сутність і специфіка педагогічної творчості керівника гуртка розкрила керівник гуртка «Літературна студія» КПНЗ «ЦДЮТ» Світлана Кулинко.

Інна Процько, методист районного методичного кабінету окреслила ефективні шляхи створення безпечного середовища в закладі позашкільної освіти, в тому числі організацію та проведення заходів з відзначення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу.

Практичну сторону витання учасники опрацювали на занятті з елементами тренінгу «Скажи булінгу «Ні!» з використанням метафоричних асоціативних карток, яке підготувала практичний психолог КПНЗ «Центр ДЮТ» Оксана Ващенко.« повернутися до списку новин