Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Забезпечення психологічного комфорту та розвиток соціальних навичок дітей в умовах закладу дошкільної освіти

13 лютого 2020 року на базі Талалаївського ДНЗ «Лелеченька» проведено районний навчально-методичний семінар для працівників психологічної служби, інших педагогічних працівників з проблеми «Забезпечення психологічного комфорту та розвиток соціальних навичок дітей в умовах закладу дошкільної освіти» відповідно до плану роботи:

  1. Формування соціальної компетентності дитини дошкільного віку як запорука її успішної адаптації до навчання в школі (І. Процько, методист РМК).
  2. Навчально-методичне забезпечення психолого-педагогічного супроводу формування у вихованців закладу дошкільної освіти соціально значущих навичок та цінностей (В. Синяк, вихователь Талалаївського ДНЗ «Лелеченька»).

3. Створення простору щасливого дитинства для дітей з особливими освітніми потребами (Н. Залозна, вихователь Вертіївського ДНЗ «Колосок», В.Боліла, практичний психолог Вертіївського ДНЗ «Колосок», Н. Шевчун, практичний психолог Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Л. Немченко, практичний психолог Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів). 

4. Презентація сучасного діагностичного інструментарію, корекційного обладнання для дітей з особливими освітніми потребами та методики роботи з ним (О. Солдатенко, вчитель-дефектолог інклюзивно-ресурсного центру, М. Левчук, парактичний психолог інклюзивно-ресурсного центру).  

5. Заняття з морально-етичного розвитку вихованців «Світ почуттів» (А. Друзь, практичний психолог, соціальний педагог Талалаївського ДНЗ «Лелеченька»).« повернутися до списку новин