Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Вебінар «Scotti Go Edu - відкрий світ програмування для дітей!»

РЕЄСТРАЦІЯ НА ВЕБІНАР

25 лютого 2020 року о 15-00 (за Київським часом) компанія «Інтер Системс» організовує БЕЗКОШТОВНИЙ ВЕБІНАР «Scottie Go Edu - відкрий світ програмування для дітей!» відразу для двох категорій, які працюють з дітьми чи мають власних, та прагнуть їх інтелектуально розвивати.

Цільова аудиторія: вчителі інформатики, керівники навчальних закладів.

В рамках вебінару буде розглянута гра «Scottie Go», як засіб для  формування пізнавальних інтересів і активного ставлення до навчання, залучає до пошуку, винахідливості, збуджує бажання перемогти, активізує увагу учнів. Алгоритми й програмування у шкільному курсі інформатики.

ЗАРЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ БЕЗКОШТОВНИЙ СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА ВЕБІНАРУ!

В нашому світі вже не дивина настільні ігри, гаджети, робототехніка…

І в навчанні сучасне покоління учнів складно зацікавити звичайними книжками, а тим паче чимось здивувати. Але ж як навчати так, щоб учні з нетерпінням чекали уроку і легко та швидко засвоювали матеріал? Особливо, якщо це стосується складних алгоритмів чи кодування інформації?

Компанія «BeCreo» (Польща) знайшла відповідь на це питання!

І тепер «Scottie Go Edu» допомагає вчителям інформатики по всьому світі навчати дітей основам програмування цікаво та захопливо!

Але «Scottie Go Edu» - це не просто настільна гра!

Це гібридне рішення – поєднання картонних карток з QR-кодами та додатку, який можна встановити на смартфон, планшет чи персональний комп’ютер, і отримувати завдання від мультяшного робота Скотті).

Історія РОБОТА СКОТТІ

Як ГРАТИ в Скотті Гоу ЕДУ

Навчальні заклади України вже придбали«Scottie Go Edu» і з захопленням та легко освоюють нові та складні поняття інформатики!

ВІДЕО_Апробація гри Скотті Гоу Еду в Одеській школі ОРТ« повернутися до списку новин