Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

ХХІ сесія Чернігівської обласної Ради старшокласників

1 листопада 2018 року у Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва відбулася ХХІ сесія Чернігівської обласної Ради старшокласників «Учнівське самоврядування як чинник формування акмеологічного простору освітнього закладу». Ніжинський район представила учасниця 11 класу Перемозького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст., голова районної Ради старшокласників Опанасенко Аліна.

Лідери учнівських колективів обговорили важливі і актуальні питання щодо позиції молоді в сучасному суспільстві, ролі підростаючого покоління в майбутньому нашої країни, ініціативи молоді в соціально значущій сфері та протидії «булінгу».

Під час роботи лідерських активностей «Територія нових знань» говорили про організацію взаємодії з активістами громадського руху, знайомилися з молодіжними проектами за різноманітними напрямками.

Юний актив області достойно продемонстрував свої знання і вміння під час участі у майстер-класах «Академії творчості»: у хореографії на кафедрі «Танцюють всі», у вокалі на кафедрі «Музична платформа», у образотворчому мистецтві на кафедрі «Мальовнича» та у розвитку фантазії на кафедрі «Патріотичний аквагрим».

Закінчилося дійство яскравим флешмобом на пісню «Я – гордість країни».« повернутися до списку новин