Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Засідання колегії відділу освіти та нарада керівників закладів освіти

18 грудня 2019 року у відділі освіти Ніжинської районної державної адміністрації відбулись засідання колегії відділу освіти та нарада керівників закладів освіти Ніжинського району, Лосинівської та Вертіївської громад. У засіданні колегії та нараді взяли участь голова Ніжинської РДА Вячеслав Івашин, керівники закладів освіти, директор Лосинівського МНВК та директор КПНЗ «ЦДЮТ». Начальник відділу освіти Леся Лозова, оголосила порядок денний засідання колегії та наради:

Засідання колегії відділу освіти:

 1. Про стан організації роботи в закладах освіти району щодо профілактики та подолання булінгу в дитячому середовищі в рамках реалізації Закону України «Щодо протидії булінгу» (І. Процько, методист районного методичного кабінету).
 2. Про виконання плану заходів районної Комплексної програми сприяння розвитку творчої особистості вчителя та учня в 2019 році (Н. Дерев’янко, завідувач районного методичного кабінету).
 3. Про стан виконання Закону України «Про звернення громадян» у відділі освіти за 2019 рік (Ю. Залозна, відповідальна за звернення громадян у відділі освіти).
 4. Про затвердження плану роботи відділу освіти на 2020 рік (Л. Івашко, головний спеціаліст відділу освіти).
 5. Про виконання рішення колегії відділу освіти від 26.12.2018 року (Л. Лозова, начальник відділу освіти).

Нарада керівників закладів освіти:

 1. Про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році (Л. Івашко, головний спеціаліст відділу освіти).
 2. Про посилення заходів пожежної та техногенної безпеки в закладах освіти району (І. Войцехович, методист районного методичного кабінету).
 3. Про організацію та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострих респіраторних інфекцій (І. Войцехович, методист районного методичного кабінету).
 4. Про безпеку життєдіяльності учасників освітнього процесу під час новорічних свят та зимових канікул (І. Войцехович, методист районного методичного кабінету).
 5. Про підсумки проведення районного етапу конкурсу «Учитель року – 2020» (Н. Дерев’янко, завідувач районного методичного кабінету).
 6. Про підсумки проведення другого етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (Н. Дерев’янко, завідувач районного методичного кабінету).
 7. Про виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2019 №1488 «Про затвердження Змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 07.11.2019 №1409 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2019-2020 роках (3 клас)» (І. Процько, методист районного методичного кабінету).« повернутися до списку новин