Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Механізм взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми

11 грудня 2019 року в м. Чернігові відбувся один із серії тренінгів на тему «Налагодження механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в громадах Чернігівської області», проведений Чернігівським громадським комітетом з захисту прав людини.

Представники районів та об’єднаних територіальних громад розглянули поняття, міфи і факти про торгівлю людьми, основні дефініції та причини торгівлі, акцентували увагу на актуальності проблеми торгівлі людьми у зв’язку з процесом децентралізації, міжнародне та національне законодавство з питань протидії та попередження торгівлі.

Практичною стороною тренінгу було опрацювання механізму створення мультидисциплінарних команд на місцях, алгоритму виявлення та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

Участь у роботі регіонального тренінгу взяла методист районного методичного кабінету Інна Процько, нагороджена подякою громадської організації «Чернігівський громадський комітет з захисту прав людини» за професіоналізм, плідну співпрацю та вагомий особистий внесок у розвиток правової держави.« повернутися до списку новин