Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Головна подія дня – у Ніжинському районі розпочалася відпочинкова кампанія!

Літо – це для дітей час відпочинку та розваг після навчального року, наповнення витрачених сил та відновлення здоров’я. Нарешті і прийшли ці довгоочікувані літні канікули! І як завжди, на початку літа на базі закладів загальної середньої освіти району відкриваються для багатьох дітей улюблені пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням.

Організація пришкільних таборів відпочинку – одна з найцікавіших форм роботи з учнями в літній період. За короткий проміжок часу створюються реальні умови для збереження і зміцнення здоров’я дітей, формування здорового способу життя, щоб кожна дитина повірила в свої сили і знала, що її здоров’я в її руках.

З метою створення сприятливих умов для забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей протягом травня поточного року проводилася активна робота щодо залучення дітей шкільного віку до організованого відпочинку.

Цьогоріч у 17 таборах відпочинку Ніжинського району відпочиватимуть 566 дітей. Відпочинкова зміна триватиме 14 днів: з 31 травня по 19 червня. Денна вартість харчування однієї дитини визначена в розмірі 34 грн. З дітьми працюватимуть кращі педагоги району. Попереду багато цікавих заходів, подорожей, екскурсій.

Дякуємо всім небайдужим за підтримку та спонсорську допомогу!

Гарного всім відпочинку!« повернутися до списку новин