Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

«Бути здоровим модно!!!»

«Я обираю здорові звички!» під таким гаслом у Черняхівському НВК«ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів були проведені уроки з основ здоров'я у класах початкової та середньої школи, що дало змогу зрозуміти учням здоровий спосіб життя – це просто і важливо, а багатьох захворювань можна уникнути завдяки правильному харчуванню, фізичній активності, уникненню шкідливих звичок.

На уроках здоров’я учні 1-4 класів взяли участь у грі-обговоренні «Рух – це здоров’я», виконали тест «Що ти знаєш про здоров’я», долучилися до перегляду відеорецепту Є. Клопотенка «Мій корисний сніданок», багато цікавого дізналися з інформаційної брошури «Дитяча тарілка здорового харчування».

Завданням уроків здоров’я для учнів 5-9 класів було ознайомити з базовими принципами здорового харчування, перевагами щоденної фізичної активності, пояснити руйнівну силу шкідливих звичок для життя, розвивати здорові звички як умову успішного та щасливого майбутнього.

Була організована виставка літератури.

Дуже вразили всіх дітей легкі та корисні рецепти сніданків від Євгена Клопотенка. Діти пообіцяли обов'язково порадувати батьків своїми кулінарними здібностями.

Уроки були веселими, пізнавальними, емоційно-насиченими та позитивними.

 « повернутися до списку новин