Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Проведено навчальний семінар «Стан забезпечення освітнього процесу у 1 класі Нової української школи»

З 1 вересня 2018-2019 навчального року учні перших класів почали навчатися за новим Державним стандартом початкової освіти.

З метою обміну досвідом, обговорення актуальних питань реформування освітньої галузі 05 лютого 2018 року на базі Шатурського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» І-ІІ ступенів Лосинівської селищної ради відбувся семінар для учителів початкових класів з проблеми «Стан забезпечення освітнього процесу у 1 класі Нової української школи».

                Відкрили семінар вітальним словом до учасників начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради Віктор Кільовий та директор Шатурського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ступенів Микола Свириденко. У ході роботи з педагогами працювала завідувач районного методичного кабінету Наталія Деревянко.

Тетяна Рубан, учитель 1 класу Шатурського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ступенів продемонструвала ранкову зустріч вчителя з дітьми, методичну систему «Щоденні 5». Педагоги відвідали інтегрований урок «Я досліджую світ».

Під час круглого столу «Спектр вражень» учителі поділилися своїми успіхами, враженнями, проблемами та досягненнями на початковому етапі роботи з першокласниками в новому вимірі. Педагоги зробили висновок, що для того, щоб мрії стали реальністю, необхідне перш за все, бажання вчителя. Адже якими б чудовими не були інноваційні технології, усе залежить від педагога , його серця, душі, енергетики.« повернутися до списку новин