Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Учасники творчої майстерні «Грані майстерності»

Працівники психологічної служби району 23 квітня 2019 року взяли участь у проведені творчої майстерні «Грані майстерності» до Всеукраїнського дня психолога для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти області.

 У рамках заходу, на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського, було представлено 12 майстер-класів з досвіду роботи кращих фахівців психологічної служби області з актуальних питань психологічного та соціально-педагогічного супроводу здобувачів освіти, професійного розвитку практичних психологів та соціальних педагогів.

Власні майстер-класи  представили Немченко Людмила Миколаївна, практичний психолог Талалаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Відшукай свій власний скарб. Профілактика проявів насильства в дитячому та батьківському середовищі», Лаврінець Жанна Віталіївна, соціальний педагог  Лосинівської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів та Шевчун Неля Григорівна, практичний психолог Лосинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Розвиток та удосконалення комунікативних навичок у дітей з ООП за допомогою арттерапевтичних технік». 

Учасники творчої майстерні отримати практичні навички щодо застосування на практиці отриманих знань, презентації майстер-класів та приємні враження від колегіального спілкування.« повернутися до списку новин