Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Засідання РМО вчителів історії та правознавства

28 січня на базі відділу освіти проведено засідання РМО вчителів історії та правознавства з теми «Використання візуальних джерел при моделюванні сучасного уроку історії, організації науково-дослідницької діяльності, позакласної роботи».

Досвідом роботи з питання використання візуальних джерел на уроках історії та в позаурочний роботі вчителя історії, використання документальних джерел, усних свідчень, преси  при проведенні практичних робіт з історії України в 11 класі, залученням дітей до пошукової діяльності при вивченні теми Голодомору 1932-1933 років в Україні поділилася Авраменко Н.Д., учитель історії Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник РМО. Цікавим і змістовним був виступ Савенко Анастасія, учениці 9 класу Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. про роки голодомору у Лосинівці.

Виступ Ременюк Н.І., учителя історії Перемозького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. був присвячений вшануванню пам’яті героїв Крут, зокрема розкрито роль Осипа Твердовського, як особистості у контексті подій історії рідного краю.

З питанням вивчення подій Другої світової війни через призму особистих життєвих історій ознайомили Черненко Т.В., старший викладач кафедри дошкільної освіти НДУ ім. М. Гоголя, Єсипенко Л.О., учителька Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ст.

Семінар пройшов у творчій та доброзичливій атмосфері, усі учасники отримали корисну інформацію та методичні рекомендації з обговорених питань.« повернутися до списку новин