Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

День Соборності у Безуглівському НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів

Щорічно День Соборності України відзначається в річницю підписання Акту воз'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної республіки 1919 року.

Сьогодні сторіччя знаменного дня в історії України. У Безуглівському НВК відбулась низка яскравих заходів приурочених святу. Класні керівники провели тематичні виховні години. У фойє закладу скомпоновано фотовиставку «Українці у боротьбі за створення власної держави» (фото з часів української революції). Органами учнівського самоврядування організовано відеолекторій «Шлях України до возз′єднання» Учні старших класів провели дискусію «Історичне значення об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки». Учні 8 і 9 класів змагалися у вікторині «Нехай нерозмежованою залишиться на віки!». Для вихованців 1-4 класів проведена година спілкування «День Соборності України – символ єднання українського народу», а для дошкільнят – заняття під гаслом «Україна в серці єдина!». Здобувачі освіти долучилися до участі у створенні виставки малюнків «Cобор свободи нам серце зігріває».

Загальношкільні заходи «Україна – моя молитва» та флешмоб «Наша сила в єдності!» створили неповторну ауру єдності всієї шкільної громади, справжніх синів і доньок своєї землі.« повернутися до списку новин