Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Проведено засідання методичного об’єднання працівників психологічної служби району

6 квітня 2018 року на базі відділу освіти відбулося засідання методичного об’єднання працівників психологічної служби району з проблеми «Узагальнення діяльності працівників психологічної служби за 2017-2018 навчальний рік. Організація роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах».

Учасники засідання обговорили питання підготовки аналітичних та статистичних звітів за 2017-2018 навчальний рік, організацію роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах, виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», організацію та проведення заходів в рамках «Тижня психології».

Процько І.С., методист РМК, акцентувала увагу на особливостях перевірки готовності здобувачів освіти до навчання в умовах Нової української школи, діагностиці допрофільного та профільного навчання у закладах загальної середньої освіти, психологічному супроводі зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації.

Лабузько В.Г., практичний психолог Безуглівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів представив шляхи використання інфографіки в просвітницько-профілактичній роботі працівників психологічної служби.« повернутися до списку новин