Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Фестиваль освітніх інновацій #ВідкривайУкраїну#ОсвітнійХайп

8 червня 2019 року працівники психологічної служби району долучилися до організації та проведення Фестивалю освітніх інновацій «Освітній хайп» на території Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

10 команд учнівської молоді з Чернігівщини та Сумщини завітали до Ніжина для участі у регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу «Відкривай Україну» Фундації освітніх інновацій «З країни в країну»!

Ментори, експерти, волонтери, місцева молодь та освітяни, інноваційні організації та заклади освіти працювали більше 6 годин поспіль на локаціях пітчингу проектів, виставки учнівських проектів, експозиції освітніх ініціатив та інновацій.

Учасники та експерти у форматі «світового кафе» та «панельної дискусії» піднімали та обговорювали одну з актуальних та провокаційних тем, з якими стикаються педагоги та учні кожного року «Шляхи вирішення та запобігання булінгу в школі». У активному діалозі напрацьовували практичні кейси для подальшого їх застосування у освітньому середовищі,  шукали ефективні способи вирішення вищезазначених проблем.« повернутися до списку новин