Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Проведено районний семінар-навчання для учителів фізики та математики

19 лютого 2019 року на базі Крутівської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено районний семінар-навчання для учителів фізики та математики з проблеми «Нові  підходи до навчання та викладання математики, фізики в умовах Нової української школи».

Методист РМК Гаценко С. проаналізувала результати участі команд учнів у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад із фізики, астрономії, математики та розповіла з власного досвіду роботи про використання QR-кодів у освітньому процесі. Учителі закладів освіти, які атестуються у 2019 році (учитель Безуглівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. Красуля Л., учитель Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. Борщ В., учитель Великодорізького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ст. Дудка О., учитель Ніжинської ЗОШ І-ІІ ст. Нешта О., учитель Вертіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Зоценко Т.) мали можливість представити колегам результати роботи над науково-методичними проблемами за міжатестаційний період.

Педагогам було представлено можливості використання програмного забезпечення moza-Book  за допомогою інтерактивної дошки. Учителі познайомилися не  лише теоретично з можливостями дошки, а й мали можливість практично закріпити знання.« повернутися до списку новин