Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Відбувся футбольний турнір до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

День перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні – велике свято перемоги всього людства. Дорогою ціною і великою кров’ю заплатив наш народ за перемогу у війні 1941 – 1945 років.

Доброю традицією до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні стало проведення футбольного турніру серед школярів району. Тож 16 травня на футбольному полі у с. Талалаївка зустрілись три команди учнів: Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Микола Шматок), Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Сергій Плющ) та Безуглівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. (тренер Ігор Пономаренко), щоб вшанувати тих, хто забезпечив нам мирне небо над головою та щасливе дитинство. Змагання проводились серед школярів закладів освіти І-ІІІ ступенів (учні до 11 класу) за круговою системою.

Ясне блакитне небо, зелена трава, урочистий вигляд спортсменів сприяли святковому настрою всіх учасників турніру. Вболівальники додавали азарту грі та заохочували футболістів до перемоги. А сама боротьба «на полі бою» виявилася запеклою та цікавою, бо кожна команда намагалася захистити честь свого закладу освіти, продемонструвати супротивникам власну силу та вміння досягати поставленої мети.

Майстерність та досвід допомогли отримати беззаперечну перемогу  та кубок турніру команді Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ та ІІІ місця посіли команди Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ст. та Безуглівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. відповідно.

Головною метою проведення футбольного турніру до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні було вшанування подвигу ветеранів та формування почуття патріотизму у підростаючого покоління. Учні отримали величезне задоволення від гри та щиро пройнялися героїзмом співвітчизників.

Переможців змагань було нагороджено медалями та кубком від Федерації футболу Ніжинського району.« повернутися до списку новин