Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Проведено навчальний семінар-практикум

10 січня 2019 року на базі відділу освіти відбувся районний семінар-практикум вихователів та практичних психологів закладів дошкільної освіти «Психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами у закладі дошкільної освіти».

Організатори ставили за мету сприяти формуванню професійних якостей педагогів у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.

Лідія Антонова, директор комунальної установи «Ніжинський районний інклюзивно-ресурсний центр», розповіла про створення належних умов для інтеграції дітей у дошкільній групі.

Досвідом роботи з організації інклюзивного навчання з дошкільниками поділилася Ірина Назаренко, вихователь Вертіївського закладу дошкільної освіти.

Анастасія Друзь, практичний психолог та Олена Пікаш, вихователь Талалаївського закладу дошкільної освіти акцентували на впровадженні методу казкотерапії у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.

Питання психологічного супроводу дітей в умовах інклюзивної освіти розкрила Людмила Немченко, практичний психолог Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Валентина Івашина, учитель-логопед відділу освіти та Наталія Лук’яненко, практичний психолог Лосинівського ДНЗ, продемонстрували вправи дихальної гімнастики для корекції мовлення та розвитку дрібної моторики дітей дошкільного віку.« повернутися до списку новин