Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Перемога там, де є рух вперед!

                                                                                                               Рей Бредбері

4 листопада  відбувся районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Із 9 учнів 7 класу, які прибули на олімпіадні змагання, перемогу вибороли: І місце – Гаряча Ангеліна з Талалаївської ЗОШ, ІІ місце – Пацкан Руслана з Перемозького НВК, а ІІІ місце у Яловської Яни з Данинського НВК.

Серед 8 восьмикласників призові місця розподілилися таким чином: І місце – Овраменко Ярослава зі Світанківської ЗОШ, ІІ місце – Руденко Андрій із Лосинівської ЗОШ, ІІІ місце – Крисько Наталія із Крутівської ЗОШ.

Дев’ятикласників прибуло 9, з них І місце журі визначило для Авраменко Яни з Данинського НВК, ІІ – Власенко Альони з Галицької ЗОШ, ІІІ місце  у Ворони Ані з Крутівської ЗОШ.

4 учениці 10 класу змагалися за перемогу в олімпіаді, проте за результатами роботи журі визначено лише два призові місця: І  – у Приходька Ігора з Галиці та ІІ – в Опанасенко Аліни з Перемоги.

Також непростим виявився мовний марафон для 4 одинадцятикласниць, у результаті якого безсумнівна перемога за Костюченко Інною з Лосинівки, ІІ місце виборола Дерев’янко Віта з Талалаївки, для ІІІ місця  у решти часниць не вистачило необхідної кількості балів.

Переможці будуть відстоювати честь району на обласному етапі олімпіади вже на початку нового року. Побажаємо їм натхнення у роботі, невичерпних сил та успіху.

Учасники олімпіади – учні 7-11 класів

Члени журі« повернутися до списку новин