Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Перевірка готовності закладів освіти району до нового навчального року

Відповідно до розпорядження голови Ніжинської районної державної адміністрації від 28.07.2020 року №137 10-11 та 20-21 серпня 2020 року робоча група здійснила перевірку готовності закладів освіти району до початку нового навчального року.

         Комісією проводився огляд території та приміщень закладів, спортивних споруд, харчоблоків, котелень. В ході перевірки особлива увага приділялась виконанню вимог Постанови головного державного санітарного лікаря України від 30.07.2020 №42, а саме: питанням забезпеченості антисептиками, миючими й дезинфінкуючими, засобами індивідуального захисту, наявності розмітки на території закладів та в їх приміщеннях, облаштуванню «ізоляторів».

         Усі заклади освіти продемонстрували належну готовність до нового 2020-2021 навчального року адже виконали значний обсяг робіт та створили комфортні умови для навчання і виховання здобувачів освіти. Слід зазначити, що в усіх закладах зроблені поточні ремонти приміщень, оформлені інформаційні куточки про необхідність дотримання протиепідемічних вимог, створені умови для дотримання соціальної дистанції здобувачами освіти. Заклади забезпечені антисепичними, миючими та дезинфікуючими засобами.

         За результатами перевірки, після усунення незначних недоліків, на які вказали члени робочої групи, будуть підписані акти прийому готовності закладів освіти району до нового навчального року.« повернутися до списку новин