Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Проведено семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи

5 березня 2019 року на базі Вертіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи з проблеми «Удосконалення уроку, підвищення його якості та ефективності як засобу розвитку творчої особистості вчителя та учнів».

Роботу семінару відкрила Скрипка І.В., спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Вертіївської сільської ради. Ірина Василівна ознайомила з планом роботи семінару, проаналізувала творчі знахідки пелагічних працівників закладу загальної середньої освіти.

З досвідом роботи педагогічного колективу з обдарованими учнями ознайомила Велич В.О., заступник директора з навчально-виховної роботи.

Учасники семінару відвідали фрагменти уроків предмету «Захист Вітчизни» (11 клас, учитель Сидорець О.М.), природознавства (3-Б клас, учитель Осташко Т.С.), англійської мови (2 клас, учитель Кононенко О.В.), математики (8-Б клас, учитель Зоценко Т.С.), заняття за інтересом у групі продовженого дня (1-А клас, учитель Клюзко Т.М.), виховний захід «Веселкове розмаїття» (Носач В.О., заступник директора з виховної роботи).« повернутися до списку новин