Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Молодіжні ініціативи у сфері національно-патріотичного виховання

Розвиток в Ніжинському районі функціональної системи національно-патріотичного виховання, насамперед дітей та молоді, на основі формування й утвердження принципів любові і гордості за власну державу, її історію, мову, культуру, науку, спорт, національних і загальнолюдських цінностей, усвідомлення громадянського обов’язку та зміцнення якостей патріота України як світоглядного чинника, спрямованого на розвиток успішної країни є важливим завданням для районної влади.

13 листопада в районній державній адміністрації відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Молодіжні ініціативи у сфері національно-патріотичного виховання в Ніжинському районі» з метою врахування думки обдарованих, активних та ініціативних молодих людей щодо організації і проведення заходів національно-патріотичного спрямування при розробці проекту районної цільової програми національно-патріотичного виховання на 2018-2022 роки.

Участь у заході від відділу освіти взяли завідувач районного методичного кабінету Наталія Дерев’янко, методисти, які відповідають за питання організації національно-патріотичного виховання, Інна Процько та Світлана Гаценко, голова районної Ради старшокласників Аліна Опанасенко, та заступник директора з виховної роботи Перемозького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів Оксана Костюченко.

Учасники поділилися напрацюваннями, які вже втілені на базі  навчальних закладів та озвучили ряд пропозицій щодо заходів, які можуть бути реалізовані на території району. Аліна Опанасенко представила досвід роботи навчального закладу з питання «Національно-патріотичне виховання в умовах Нової української школи».

Цікавим для учасників було знайомство з головою ГО «Дозір-Крук», директором Вертіївського історичного музею Максимом Вертюком.« повернутися до списку новин