Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Інформація про районний семінар керівників закладів освіти

13 грудня 2017 року на базі Безуглівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст., Талалаївського ДНЗ, Крутівської ЗОШ І-ІІІ ст., Крутівського ДНЗ відбувся районний семінар для керівників закладів освіти з теми «Створення освітнього середовища з національно-патріотичного виховання відповідно до реалізації цільової Програми з національно-патріотичного виховання в умовах закладів дошкільної, загальної середньої освіти, навчально-виховного комплексу».

У роботі семінару взяли участь Мелашенко О.М., заступник голови райдержадміністрації, Лозова Л.В., начальник відділу освіти, Івашко Л.М., головний спеціаліст відділу освіти, Дерев’янко Н.П., завідувач РМК, Скочій Л.А., Процько І.С., методисти РМК Чеботаєва І.В., голова районної організації профспілки працівників освіти.

Резвін К.М., директор Безуглівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст., презентувала навчально-виховний комплекс з проблеми «Формування національно-патріотичної свідомості особистості шляхом залучення учнів до участі у заходах з національно-патріотичного виховання».

Процько І.С., познайомила присутніх з тренінговою програмою з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці» та провела фрагмент тренінгу «Говерла патріотів».

Загірняк С.В., директор Талалаївського ДНЗ, презентувала ДНЗ «Заклад дошкільної освіти – осередок гармонійного розвитку дитини».

Кіт О.В., директор Крутівської ЗОШ І-ІІІ ст. ознайомила учасників семінару із створенням системи національно-патріотичного виховання закладу загальної середньої освіти.

Також була продемонстрована літературно-музична композиція «Завітаємо до світлиці на Андріївські вечорниці» за участю вихованців Крутівського ДНЗ та Крутівської ЗОШ І-ІІІ ст.« повернутися до списку новин