Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Захист демократичних цінностей, прав і свобод людини

З метою підвищення рівня патріотичного виховання та громадянської активності учнів району 23 листопада 2018 року на базі відділу освіти проведено засідання педагогів-організаторів та лідерів учнівського самоврядування з проблеми «Захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору».

У рамках заходу учасники засідання відвідали районний військово-історичний музей імені М.П. Кирпоноса, де ознайомилися з експозиціями музею та мобільною виставкою до 100-річчя Української революції 1917-1921 років.

Члени самоврядування обговорили проведені заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи в закладах освіти району, порядок проведення районних конкурсів дитячого малюнка на соціальну тематику «Світ без насильства очима дітей» та лідерів учнівського самоврядування «ART-LEED FEST».

Змістовною частиною стало проведення та обговорення методистом з соціально-громадської діяльності, практичним психологом, керівником гуртка «Ліга старшокласників» Ніжинського Будинку дітей та юнацтва Тимченко Анжелою карткової гри з соціальних прав людини «Країна Гідності». Протягом кількох годин парламентарі працювали над виробленням стратегії соціальної та молодіжної політики,  пов'язаної з різними сферами життя громади.« повернутися до списку новин