Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Відбувся районний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи «Роль заступника директора з навчально-виховної роботи у розвитку креативності педагогічного колективу та реалізації завдань Концепції Нової української школи»

31 січня 2020 року на базі Безуглівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. відбувся семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи із теми «Роль заступника директора з навчально-виховної роботи у розвитку креативності педагогічного колективу та реалізації завдань Концепції Нової української школи».

З вітальним словом до присутніх звернулися Наталія Дерев’янко , завідувач районного методичного кабінету та Катерина Резвін, директор Безуглівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст.

Продовжила роботу Ганна Андрусенко, заступник директора з навчально-виховної роботи Безуглівського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст., наголосивши, що робота заступника директора з навчально-виховної роботи в закладі повинна бути спрямована на реалізацію завдань Концепції Нової української школи.

Творчо підготовленим було заняття у дошкільній групі «Подорож до країни «Математика», проведене вихователем Наталією Самосват.

Цікавими і змістовними були фрагменти уроків: «LEGO Duplo - цеглинки для розвитку та успіху дітей», 1 клас (учитель Струк Т.П.), «Форми роботи на уроках математики», 2 клас (учитель Дудка С.М.); історії «Індія та Китай», 6 клас (учитель Лабузько С.М.); біології «Птахи», 7 клас (учитель Осташко С.В.).

Практичною складовою семінару стала гра-квест «Педагогічний калейдоскоп» , яку здійснила з заступниками заступник директора з навчально-виховної роботи Ганна Андрусенко. Учасники семінару, працюючи в групах, пройшли термінологічну розминку на знання Концепції нової української школи.

.« повернутися до списку новин