Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Районні туристичні змагання школярів

У рамках святкування Всесвітнього дня туризму 25 вересня у Лосинівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися районні туристичні змагання, в яких брали участь 7 команд юних туристів із Лосинівської, Вертіївської, Великокошелівської, Талалаївської, Крутівської ЗОШ І-ІІІ ст., Перемозького НВК І-ІІІ ст. та Великодорізького НВК І-ІІ ст. Програма змагань включала проведення техніки пішохідного туризму та конкурсів. Змагання з техніки пішохідного туризму  надали можливість кожному учаснику підвищити свою майстерність, обмінятися досвідом, побудувати якісну схему подолання етапів дистанцій, підтвердити стійкий інтерес учнівського активу до спортивного туризму.

У конкурсній програмі учні демонстрували свої знання і вміння з топографічної підготовки (робота з картою, визначення азимуту). Цікаво і весело було під час конкурсу по укладанню та підготовки туристичного рюкзака до походу.

Змагання передбачали цікаву і запеклу боротьбу за призові місця. Подолавши безліч перешкод за результатами змагань призові місця розподілилися таким чином:

команда Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. – І місце

команда Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ місце

команда Вертіївської ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІІ місце.

Команди, які посіли призові місця в загальному заліку і в кожному виді змагань нагороджені спільними дипломами відділу освіти Ніжинської райдержадміністрації, відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради, відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Вертіївської сільської ради.« повернутися до списку новин