Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Карпати - мрія учнів!

Карпати – це величезні легені України, яскравий куточок нашої держави, у якому мріє побувати кожен. Високі гори, бурхливі гірські річки та безкраї полонини зачарують око будь-якого туриста. Цього травня ця мрія здійснилася для учнів Талалаївської школи.

            Привітно і з радістю зустрів нас санаторій «Косів» на Івано-Франківщині. Перше, що вразило – захоплюючі краєвиди: хвойні ліси, гірські річки і струмки, цілющі джерела, чисте повітря та доброзичливий колектив нашого санаторію.

            За час перебування на відпочинку ми вже встигли підкорити гору Остра (було важко, але ми це зробили), Михалкову. Відвідали садибу Святого Миколая. На жаль, його не було на робочому місці – у нього літня відпустка. Музей Писанки у м. Коломия вразив неймовірною кількістю писанок (близько 12 тисяч). У м. Яремча були під неймовірними враженнями від водоспадів Гук та Пробій, звіринця, де годували диких кабанів, оленів та різних птахів. Відчули колорит Гуцульщини на відомому Косівському базарі. На Замковій горі намагалися знайти скарби дружинника Коса. Познайомилися з традиціями, звичаями, побутом, традиційними ремеслами гуцулів у музеях м. Косів, стали переможцями конкурсів «Містер санаторій», «Міс санаторій», інтелектуального конкурсу «Ерудит».

            Попереду у нас ще багато зустрічей, нових друзів, подорожей та позитивних емоцій.

            Дякуємо всім, хто посприяв нашому чудовому оздоровленню та відпочинку!!!« повернутися до списку новин