Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Розширене засідання Колегії райдержадміністрації

30 листопада у Ніжинській районній державній адміністрації відбулось розширене засідання Колегії райдержадміністрації.

Про виконання районної Програми розвитку та удосконалення організації харчування в навчальних закладах Ніжинського району в 2017 році доповідала начальник відділу освіти райдержадміністрації Леся Лозова.

Як зазначила доповідач, у 2017-2018 навчальному році 94% учнів охоплені гарячим харчуванням, що на 1,5% більше у порівнянні з минулим навчальним роком.

З метою створення умов для збереження здоров’я дітей, підвищення рівня організації харчування, забезпечення школярів і вихованців раціональним і якісним харчуванням учні 1-4 класів, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, малозабезпечені, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, діти вимушених переселенців з тимчасово окупованої території та зони проведення АТО та діти, батьки яких є учасниками бойових дій, мобілізовані чи загинули в зоні АТО харчуються за кошти місцевого бюджету, всі інші – отримують обіди за рахунок батьківських та спонсорських коштів.

Значну допомогу в організації харчування надають сільськогосподарські підприємства та приватні підприємці.

Важливу роль в організації раціонального та безпечного харчування відіграє матеріально-технічна база харчоблоків навчальних закладів. Наразі, за рахунок коштів субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій, що були виділені за сприяння народного депутата України Олександра Кодоли, та субвенцій сільських рад проводяться капітальні ремонти приміщень їдалень Безуглівського та Перемозького НВК і Кукшинської ЗОШ.

До обговорення цього питання долучились директор Липоворізького НВК І-ІІ ст. Світлана Яремко, Кунашівський сільський голова Володимир Сурмачевський, головний спеціаліст відділу з дотримання санітарного законодавства Ніжинського міськрайонного Управління Головного управління Держпродспоживслужби Надія Назаренко та завідувач Ніжинським міськрайонним відділом Державної установи «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» Юрій Наріжний, котрі назвали плюси і мінуси в організації гарячого харчування в навчальних закладах району, озвучили свої пропозиції щодо його покращення.« повернутися до списку новин