Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Нарада керівників навчальних закладів

23 серпня 2018 року у великому залі Ніжинської районної державної адміністрації відбулась нарада керівників навчальних закладів Ніжинського району. У нараді взяли участь голова Ніжинської РДА Вячеслав Івашин, голова Ніжинської районної ради Олег Бузун, керівники навчальних закладів, завідувачі дошкільних навчальних закладів, директор Лосинівського МНВК та директор КПНЗ «ЦДЮТ». Начальник відділу освіти Леся Лозова, відкрила нараду та оголосила порядок денний:

  1. Про підготовку закладів освіти району до нового 2018-2019 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період (Л. Лозова, начальник відділу освіти, І. Войцехович, методист РМК).
  2. Про організацію регулярного безкоштовного підвозу до місць навчання, виховання та до додому дітей в рамках Районної програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки в 2018-2019 навчальному році (Л. Лозова, начальник відділу освіти, І. Войцехович, методист РМК).
  3. Нормативне, науково-методичне забезпечення нового 2018-2019 навчального року. Структура навчального року (Л. Івашко, головний спеціаліст відділу освіти).
  4. Про Порядок ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 №684 (Л. Івашко, головний спеціаліст відділу освіти).
  5. Про організацію індивідуальної форми навчання в закладах освіти району в 2018-2019 навчальному році (Л. Івашко, головний спеціаліст відділу освіти).
  6. Організація медико-педагогічного контролю в закладах загальної середньої освіти (Л. Івашко, головний спеціаліст відділу освіти).
  7. Про створення умов щодо реалізації основних завдань Нової української школи в закладах загальної середньої освіти району (Н. Дерев’янко, завідувач РМК).
  8. Про організацію в 2018-2019 навчальному році в закладах освіти району виховної роботи щодо безпеки й благополуччя дитини (І. Процько, методист РМК).
  9. Про проведення районної серпневої конференції педагогічних працівників та районних методичних об’єднань вчителів-предметників (Н. Дерев’янко, завідувач РМК).« повернутися до списку новин