Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Розширене засідання Колегії відділу освіти «Нова Українська школа: реалії і виклики»

Директори, заступники директорів з навчально-виховної та виховної роботи закладів загальної середньої освіти, керівники закладів дошкільної, позашкільної освіти взяли участь у розширеному засіданні Колегії відділу освіти «Нова Українська школа: реалії та виклики», що відбулося 28 серпня 2019 року у залі районної державної адміністрації.

Привітала учасників Колегії начальник відділу освіти Леся Лозова, в своєму виступі наголосила на актуальності розбудови Нової української школи, проаналізувала підготовку до нового навчального року.

Під час засідання обговорено результати впровадження реформи Нової української школи в закладах освіти району, результати зовнішнього незалежного оцінювання.

Інга Чеботаєва, голова Ніжинської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, запевнила колег у тому, що освітянська Профспілка й надалі буде підтримувати педагогічних працівників у реалізації реформи Нової української школи.

 З початком нового навчального року освітянську спільноту привітали голова районної ради Олег Бузун, голова районної державної адміністрації Вячеслав Івашин.

Традиційно було проведено нагородження кращих педагогічних працівників та колективи закладів освіти Грамотами відділу освіти, районної ради та районної державної адміністрації.« повернутися до списку новин