Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Відбувся районний семінар для керівників закладів освіти

11 травня 2018 року на базі Кропивнянського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ступенів та Кукшинської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар для керівників закладів освіти з теми «Інноваційні підходи до формування екологічної компетентності школярів».

У роботі семінару брали участь Лозова Л.В., начальник відділу освіти, Івашко Л.М., головний спеціаліст відділу освіти, Дерев’янко Н.П., завідувач РМК, Скочій Л.А., методист РМК.

Лозова Л.В., відкриваючи семінар, акцентувала увагу учасників на активізації інноваційних підходів до формування екологічної компетентності школярів.

Ляшенко О.М., директор Кропивнянського НВк «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ступенів, презентувала діяльність педагогічного колективу щодо створення інноваційного освітнього простору закладу освіти.

Ляшенко О.С., вчитель біології Кропивнянського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ступенів виступила з питання «STEM-OSVITA як засіб підвищення інтересу до навчання, формування екологічної грамотності та культури учнів».

Учасники семінару відвідали заняття у дошкільній групі з екологічного виховання «Краплинки-дивинки» та практичне заняття екологічного гуртка «Людина і довкілля».

У Кукшинській ЗОШ І-ІІІ ступенів було розглянуто питання «Інноваційний підхід до формування екологічної компетентності школярів» - Пехотіна Ю.Л., директор Кукшинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Учасникам семінару було продемонстровано урок-казку «Торф’яні пожежі» та практичне заняття на географічному майданчику.

 « повернутися до списку новин