Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Засідання колегії відділу освіти та нарада керівників закладів освіти

27 лютого 2019 року у великому залі Ніжинської районної державної адміністрації відбулись засідання колегії відділу освіти та нарада керівників закладів освіти Ніжинського району. У засіданні колегії та нараді взяли участь голова Ніжинської РДА Вячеслав Івашин, заступник голови райдержадміністрації Оксана Мелашенко, керівники та заступники закладів освіти, директор Лосинівського МНВК та директор КПНЗ «ЦДЮТ». Начальник відділу освіти Леся Лозова, оголосила порядок денний засідання колегії та наради:

Засідання колегії відділу освіти:

  1. Перші кроки впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти в контексті концепції Нової української школи (Н. Дерев’янко, завідувач районного методичного кабінету).
  2. Про підсумки стану організації спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи в закладах загальної середньої освіти району з метою підвищення результативності участі здобувачів освіти в спортивних змаганнях різного рівня (С. Гаценко, методист районного методичного кабінету).
  3. Про виконання рішення колегії відділу освіти від 14.03.2018 року (Л. Лозова, начальник відділу освіти).

Нарада керівників закладів освіти:

  1. Про актуальні питання розвитку освітньої галузі за підсумками обласної наради керівників структурних підрозділів з питань освіти органів виконавчої влади та місцевої самоврядування (Л. Лозова, начальник відділу освіти).
  2. Про особливості проведення державної підсумкової атестації в 2019 році, відповідно до Порядку проведення державної підсумкової атестації, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 07.12.2018 №1369 (Л. Івашко, головний спеціаліст відділу освіти).
  3. Про підсумки участі педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти в районному та обласному етапах Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» (Н. Дерев’янко, завідувач районного методичного кабінету).
  4. Про особливості заповнення Класного журналу учнів першого класу Нової української школи (Н. Дерев’янко, завідувач районного методичного кабінету).
  5. Про забезпечення виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 01 листопада 2018 року №1190 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти» та №1191 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 6 та 11 класів закладів загальної середньої освіти» (І. Процько, методист районного методичного кабінету).« повернутися до списку новин