Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Новини відділу освіти Ніжинської РДА

Стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дата створення: 14:26 11.11.2019

10 листопада 2019 року розпочато ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

XIX Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Дата створення: 16:12 08.11.2019

Традицією напередодні Дня української писемності та мови стало проведення Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності із метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури.

Від Минулого до Сьогодення

Дата створення: 13:50 05.11.2019

У Національному музеї історії України у Другій світовій війні (м. Київ)  відкрився один із найбільших проєктів у країні про бойові дії на Донбасі під назвою «Український Схід». Нова унікальна виставка – це справжні артефакти та експонати, зібрані музейниками, військовослужбовцями, родинами загиблих воїнів та журналістами. До експозиції ввійшли експонати, зібрані за роки російсько-української війни: документи, фотографії, особисті речі, книги, зброя, прапори підрозділів, дорожні вказівники й навіть автомобілі, на яких виконували бойові завдання героїчні українські захисники.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня»

Дата створення: 09:52 01.11.2019

З 1 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек  проведено Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек у закладах освіти району під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».

Засідання районного методичного об’єднання педагогів-організаторів та районної Ради старшокласників

Дата створення: 17:07 28.10.2019

24 жовтня 2019 року на базі відділу освіти Ніжинської РДА та КЗ «Ніжинський міський молодіжний центр» проведено засідання педагогів-організаторів та лідерів учнівського самоврядування з проблеми «Розвиток та підвищення громадської активності молоді – активізація громади».

Хлібом славиться Чернігівська земля

Дата створення: 16:43 28.10.2019

З метою громадянського виховання дітей та молоді, виховання національної свідомості і самосвідомості учнів, патріотизму та поваги до історичної спадщини українського народу, пропагування бережливого, шанобливого ставлення до хліба у вересні-жовтні 2019 року проведено районний конкурс «Хлібом славиться Чернігівська земля» .