Відділ освіти Ніжинської Районної Державної Адміністрації

Новини відділу освіти Ніжинської РДА

Освітян Ніжинського району привітали із святом

Дата створення: 12:45 04.10.2019

Бути учителем – велике мистецтво й щоденна жертовна праця. Адже лише цю професію обирають серцем і залишаються вірними їй на все життя. Будівники дитячих душ – вся освітянська родина Ніжинського району сьогодні зібралась разом в актовій залі райдержадміністрації на урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти, який відзначається у першу неділю жовтня.

Нарада керівників закладів освіти

Дата створення: 10:40 03.10.2019

02 жовтня 2019 року у залі відділу освіти Ніжинської районної державної адміністрації відбулась нарада керівників закладів освіти Ніжинського району. У нараді взяли участь керівники загальноосвітніх шкіл та навчально-виховних комплексів, директори дошкільних закладів освіти, директор Лосинівського МНВК та директор КПНЗ «ЦДЮТ». Також на нараду завітав голова Ніжинської райдержадміністрації Вячеслав Івашин. Начальник відділу освіти Леся Лозова, відкрила нараду та оголосила порядок денний:

Відбулося щорічне оцінювання рівня фізичної підготовленості населення району

Дата створення: 10:16 03.10.2019

02 жовтня, у спортивній залі Ніжинського агротехнічного інституту відбулося щорічне оцінювання рівня фізичної підготовленості населення Ніжинського району.

Відбулися тренінги для вчителів

Дата створення: 10:05 02.10.2019

20 вересня та 02 жовтня 2019 року на базі Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 вчителі перших та других класів закладів загальної середньої освіти району взяли участь у тренінгу з питань впровадження методики «Шість цеглинок» з LEGO.

Відбувся районний «Counter-Strike» турнір

Дата створення: 10:00 02.10.2019

Відзначення Всесвітнього дня туризму

Дата створення: 12:20 01.10.2019

Всесвітній день туризму – свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, визнаючи туристсько-краєзнавчу роботу однією з найефективніших засобів формування здорового способу життя, розширення кругозору дітей та юнацтва, виховання моральних якостей молодого покоління. З огляду на це 27 вересня 2019 року на базі Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. проведені районні туристичні змагання між командами учнівської молоді. У змаганнях брали участь 5 команд (по 4 учасники в кожній команді) із Талалаївської, Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст., Перемозького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. та багато глядачів і вболівальників. Програма змагань була досить насиченою. Учасники почергово долали дистанцію на швидкість під час проходження смуги перешкод. Продемонстрували свої вміння і навички в орієнтуванні на місцевості, конкурсі вузлів та закритому конкурсі. Також з вболівальників вже в процесі змагань організувалася ще одна команда Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст., яка теж залюбки пройшла етапи смуги перешкод. Безпосереднє проведення та суддівство змагань здійснювала головна суддівська колегія в складі Чеботаєвої І.В. (методист РМК), Яременка Г.П., Опанасенко О.М. (керівники команд Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст.), Назаренка В.Д.(керівник команд Перемозького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст., Плюща С.П. (керівник команди Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ст.).

День дошкілля у Талалаївському закладі дошкільної освіти

Дата створення: 17:07 27.09.2019

27 вересня – це день уваги до тих, хто виховує найменших громадян нашої держави.

Заклади освіти району – суб'єкти, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми

Дата створення: 17:04 27.09.2019

26 вересня 2019 року в рамках моніторингового візиту до Чернігівського громадського комітету захисту прав людини представниками Міжнародної організації з міграції: Представництва Київського офісу, Місій в Косово та Замбії у великій залі міськвиконкому (м. Ніжині) відбувся круглий стіл з учасниками національного механізму взаємодії, суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Чернігівській області.

Районний навчальний тренінг «Формування навичок безпечної поведінки. Вчимо дитину захищатися»

Дата створення: 15:15 26.09.2019

З метою впровадження інноваційних практик в організацію просвітницької роботи з дітьми щодо попередження насильства у площині формування навичок безпечної поведінки, створення безпечного середовища в закладах освіти 26 вересня 2019 року для педагогічних працівників Ніжинського району, Вертіївської та Лосинівської ОТГ методистом Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області Іриною Лісовецькою проведено навчальний тренінг «Формування навичок безпечної поведінки. Частина ІІ. Вчимо дитину захищатися».